حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره کتاب‌سنتر

درباره کتاب‌سنتر

دیباچه

فروشگاه اینترنتی با هدف ایجاد یک مرکز خرید کتاب، لواز تحریر و کالای فرهنگی مطمئن و کامل فعالیت می کند. ما امیدواریم هر ایرانی در هر نقطه‌ای از کشور به سادگی و با لذت بتواند خرید کتاب و سایر محصولات فرهنگی را در کتاب‌سنتر به انجام برساند.

خرید کتاب

در مرکز خرید کتاب کتاب‌سنتر می‌توانید کتاب‌های با موضوعات متنوع از قبیل کتاب رمان، ادبیات، روانشناسی و سایر موضوعات را خریداری نمایید. خرید کتاب در کتاب‌سنتر این مزیت را دارد که می‌توانید نقدهای خوانندگان هر کتاب را ملاحظه کنید و قبل از اقدام به خرید کتاب نظر سایرین را در مورد آن بدانید. حتی کتاب‌های انگلیسی، کتاب‌های آلمانی و نیز کتاب‌های فرانسوی در این مجموعه در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ضمن تخفیف کتاب در مناسبت‌های مختلف توسط کتاب‌سنتر برگزار می‌شود که امیدواریم مورد پسند شما مخاطبین عزیز قرار گیرد.

سفارش کتاب

اگر شما از آن دسته عزیزانی هستید که کتاب مورد نظرتان را برای خرید پیدا نکردید میتوانید از طریق هر یک از راه‌های ارتباطی کتاب‌سنتر درخواست سفارش کتاب خود را ثبت کنید تا ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تهیه و در اختیارتان قرار دهیم.

نقد کتاب

برخی خوانندگان کتاب لطف می‌کنند و نظرات و نقدهای خود را در مورد کتاب‌هایی که خوانده‌اند در کتاب‌سنتر یادداشت می‌کنند. اگر شما هم تمایل به این کار دارید از شما دعوت می‌کنیم این کار لذت بخش را انجام دهید تا دیگر مخاطبین نیز بتوانند از نظرات و نقد کتاب شما بهره‌مند شوند. هنوز نمی‌دانیم چگونه، ولی به این فکر می‌کنیم تا در فرصتی مقتضی از نویسندگان محترم این نقدها قدردانی شایسته‌ای به عمل آوریم.

چاپ کتاب

شما همراهان کتاب‌سنتر می‌توانید اگر کتابی نوشته‌اید و یا فکر می‌کنید نوشته‌ها و آثارتان برای چاپ به عنوان کتاب ارزنده است، می‌توانید روی کتاب‌سنتر و تیم محتوای ما برای آماده سازی و نشر کتاب خودتان حساب کنید. کافیست با هر یک از راه‌های ارتباطی با کتاب‌سنتر تماس بگیرید.
ارتباط با ما
خیابان انقلاب - خیابان منیری جاوید - بن بست بهاره - پلاک 1 - واحد 4
021-66416413
X